Artykuły

img
Hi-WAY

Powłoki kompozytowe

Nanotechnologia, farby kompozytowe
img

Już od 20 lat grupa polskich naukowców zajmująca się produkcją specjalistycznych farb przemysłowych pracowała nad produktem najwyższej jakości. Ekologiczne, bezpieczne, nietoksyczne, oparte na nanotechnologiach wysokiej jakości produkty, które spełniają najwyższe wymagania i pozwalają uniknąć problemów z korozją na wiele lat. Teraz są już na rynku, a My dostarczamy je klientom.

Farby naszego producenta to nie tylko chemia i fizyka. To utrwalenie Piękna w Barwach połączonych Trwałością. Cywilizacja też może być kolorowa!

Połączenie nowoczesnej technologii produkcji oraz doświadczenia pozwoliło stworzyć nowy rodzaj farb antykorozyjnych: KOMPOZYTOWE POWŁOKI OCHRONNE oraz KOMPOZYTOWE MASY TERMOIZOLACYJNE. Zastosowana polityka jakości, certyfikat ISO 9001:2009 wydany przez PCA AC 082 QMS, wyróżnia systemy antykorozyjne i wyroby termoizolacyjne i podkreśla że są produkowane z myślą o niezawodności podczas ich użytkowania. Posiadają one wymagane certyfikaty.

Produkty wodnorozcięczalne

  • TERM WHITE/GREY Kompozytowa powłoka termoizolacyjna wodorozcieńczalna masa akrylowa do zastosowań przemysłowych. Dzięki zawartości wypełnionych powietrzem sferycznych wypełniaczy ceramicznych i krzemionki tworzy cienko-powłokową malarską powłokę termoizolacyjną.
  • KRYL FASADA EKO Farba kompozytowa ekologiczna na bazie żywic akrylowych modyfikowanych fizycznie w procesie produkcji z dodatkiem pigmentów i wypełniaczy oraz środków pomocniczych. Przeznaczona jest do malowania wszelkiego rodzaju powierzchni betonowych pionowych, takich jak słupy, mosty, fasady itp.
  • POD Podkład Antykorozyjny EKO wodorozcieńczalny podkład przeznaczony do antykorozyjnego zabezpieczania powierzchni stalowych i żeliwnych eksploatowanych w warunkach atmosfery miejskiej i przemysłowej.

Produkty rozpuszczalnikowe

  • SYD 2K dwuskładnikowy podkład epoksydowy przeznaczony dla obiektów poddanych dużym obciążeniom mechanicznym. Odpowiedni dla stali, aluminium, metali ocynkowanych, odporny na wodę i chemikalia.
  • PUR 2K dwuskładnikowa emalia poliuretanowa do antykorozyjnego zabezpieczania nadwodnych części statków, konstrukcji mostowych, maszyn rolniczych i budowlanych, konstrukcji stalowych, elementów metalowych zalecana tam, gdzie wymagana jest wysoka wytrzymałość na czynniki mechaniczne, chemiczne i na działanie agresywnej atmosfery przemysłowej. Emalię można stosować do zabezpieczania powierzchni cynkowych i aluminiowych.
  • KOR ANTIRUST gruntoemalia kompozytowa farba kompozytowa na bazie żywic modyfikowanych fizycznie w procesie produkcji przeznaczona do malowania ochronnego i dekoracyjnego wszystkich powierzchn. Odporna na działanie niekorzystnych warunków otoczenia np.: działania wody morskiej, zanieczyszczeń ropopochodnych, zmienności temperatur, wibracji i udarów mechanicznych, zmiennych warunków atmosferycznych. Charakteryzuje się wysoką adhezją i właściwościami barierowymi, nawet po naniesieniu na nieprzygotowaną powierzchnię (nalot rdzy).
  • TERMAL srebrzanka farba kompozytowa na bazie żywic modyfikowanych fizycznie w procesie produkcji przeznaczona do malowania ochronnego i dekoracyjnego wszystkich powierzchni odporna na działanie niekorzystnych warunków otoczenia np.: działania wody morskiej, zanieczyszczeń ropopochodnych, wysokich temperatur (do 600˚C), wibracji i udarów mechanicznych, zmiennych warunków atmosferycznych, charakteryzuje się wysoką adhezją i właściwościami barierowymi, nawet po naniesieniu na nieprzygotowaną powierzchnię (nalot rdzy).
  • POD podkład antykorozyjny stosowany do antykorozyjnego zabezpieczania powierzchni stalowych i żeliwnych eksploatowanych w warunkach atmosfery miejskiej i przemysłowej.
  • KRYL KOMPOZYT farba do betonu farba kompozytowa rozpuszczalnikowa na bazie żywic akrylowych modyfikowanych fizycznie w procesie produkcji z dodatkiem pigmentów i wypełniaczy oraz środków pomocniczych. Do malowania wszelkich powierzchni betonowych.
Powrót Dowiedz się więcej ...

Wiadomości