Artykuły

img
Hi-WAY

Kompozytowe farby antykorozyjne

Nanotechnologia, farby kompozytowe
img

W naszej ofercie znajdziecie Państwo pełny asortyment sprawdzonych farb wraz z profesjonalnym wsparciem technicznym. Dajemy naszym Klientom możliwość zwiększenie okresu pomiędzy kolejnymi remontami i zmniejszenia kosztów podczas przerw produkcyjnych.

Firma Hi-WAY jako dostawca farb dla sektora morskiego i lądowego, oferuje zarówno wysokiej jakości produkty, jak i profesjonalne wsparciem techniczne oraz porady w zakresie aplikacji farb. Stosując nasze farby przy budowie, remoncie, konserwacji otrzymują Państwo gwarancję utrzymanie statków, konstrukcji, zbiorników lub maszyn w doskonałym stanie przez dłuższy okres czasu.

Farby naszego producenta to nie tylko chemia i fizyka. To utrwalenie Barw i Piękna w połączoniu z Trwałością. Cywilizacja też może być kolorowa!

Technologie

Połączenie nowoczesnej technologii produkcji oraz doświadczenia pozwoliło stworzyć nowy rodzaj farb antykorozyjnych: KOMPOZYTOWE POWŁOKI OCHRONNE oraz KOMPOZYTOWE MASY TERMOIZOLACYJNE. Z najwyższą jakością bezustannie udoskonalamy nasze produkty, by tym samym zaoferować Państwu najnowsze rozwiązania technologiczne w produkcji farb antykorozyjnych. Wszystkie produkty naszej marki zanim zostaną dopuszczone na rynek poddawane są rygorystycznym testom w laboratoriach, przez co nasi Klienci mogą mieć pewność że otrzymują produkt najwyższej jakości.

Zaufanie

Zastosowana polityka jakości, certyfikat ISO 9001:2009 wydany przez PCA AC 082 QMS, wyróżnia systemy antykorozyjne i wyroby termoizolacyjne i podkreśla, że są produkowane z myślą o niezawodności podczas ich użytkowania. Celem naszej firmy jest zaoferowanie stałej współpracy z godnym zaufania partnerem. Nasze wysiłki koncentrujemy na zapewnianiu sprawdzonych, pewnych i nowoczesnych rozwiązaniach malarskich oraz fachowej pomocy technicznej. Stale inwestujemy zarówno w rozwój produktów ułatwiających wdrażanie polityki w zakresie ochrony środowiska, dążymy do zmniejszania zużycia energii, emisji zanieczyszczeń oraz odpadów produkcyjnych.

Doświadczenie

Już od 20 lat grupa polskich naukowców zajmująca się produkcją specjalistycznych farb przemysłowych pracowała nad produktem najwyższej jakości. Ekologiczne, bezpieczne, nietoksyczne, oparte na nanotechnologiach wysokiej jakości produkty, które spełniają najwyższe wymagania i pozwalają uniknąć problemów z korozją na wiele lat.

Powrót Dowiedz się więcej ...

Wiadomości