SEGWAY - mobilna reklama

SEGWAY - mobilna reklama

img

Nasza firma, Hi-WAY, prowadzi kampanie reklamowe na pojazdach SEGWAY.

Odpowiedzią na wprowadzenie innowacji w przedsięwzięciach reklamowych Państwa firmy jest właśnie reklama na pojazdach Segway.

Niestandardowy, oryginalny, mobilny outdoor na pojazdach SEGWAY to wysoka efektywność Twojej kampanii reklamowej !

O unikalności Segway'a świadczy mnogość jego zastosowań we wszelkiego rodzaju akcjach promocyjnych. Dzieje się tak za sprawą niezwykłej aury, którą roztacza to urządzenie. Aury, która jak magnes przyciąga zainteresowanie publiczności - gdziekolwiek Segway się pojawi - na ulicach, targach, hipermarketach, ciągach pieszy czy też w terenie!

Na Segway'ach można prowadzić kampanie promocyjne zarówno skierowane do konkretnego odbiorcy, jak i ukierunkowane na wybraną przez Was grupę. Reklama pojawi się dokładnie tam, gdzie tego Państwo chcecie: pod szkołą, w przejściu podziemnym, na starówce miasta, w supermarkecie, w centrum handlowym, przed i w hali widowiskowej, w mejscach wypoczynku i rekraacji . Może poruszać się z promotorem czy hostessą w określonym czasie po wybranej trasie w tym po chodniku na prawach pieszego!

Reklama na Segway’u to obecnie jedna z najbardziej efektywnych i ciekawych form promocji.

Segway'e mogą służyć jako uzupełnienie klasycznych kampanii outdoorowych, ulotkowych, samplingowych, a także jako wsparcie promocji i wydarzeń specjalnych. Proponujemy również reklamowe przejazdy grupowe, czyli kampanie z wykorzystaniem kilku urządzeń Segway jednocześnie, aby zwiększyć efekt Waszej reklamy.

Reklama na Segway’u to obecnie jedna z najbardziej efektywnych i ciekawych form promocji. Osobiste pojazdy Segway budzą zawsze duże zainteresowanie wszędzie tam gdzie się pojawią, dlatego możecie mieć pewność, że reklama umieszczona na Segway’u nie pozostanie obojętna.

Segway wyposażony w specjalne płaszczyzny reklamowe – tradycyjne, ledowe lub LCD, samopoziomujące się kołpaki, kufry do transportu materiałów reklamowych czy też efektowne obrandowanie uświetni w niesztampowy sposób każdą akcję promocyjną. Taka niekonwencjonalna reklama sprawdza się zarówno podczas kampanii outdoorowych jak i indoorowych, podczas targów, eventów, konferencji.

Nasza oferta obejmuje zarówno obsługę akcji promocyjnych jak i długoterminowe kampanie reklamowe.


Cennik od poniedziałku do czwartku:

Koszt kampanii uzależniony jest od ilości wynajetych pojazdów, dni oraz miejsca kampanii reklamowej. Podana cena jest za 6 godzin z 30 minutową przerwą.Cena zawiera wynajem jednego pojazdu.

Do podanych cen należy doliczyć podatek VAT 23%.

  • 1 dzień 480 zł/dzień,
  • do 5 dni 460 zł/dzień,
  • do 10 dni 420 zł/dzień,
  • hostessa 20 zł/h,
Od piatku do niedzieli cena jest o 20 % wyższa.

Przy zamówieniu drugiej edycji reklamy pojazd SEGWAY wraz z instruktorem jest do Twojej dyspozycji przez godzinę na dowolny, nie komercyjny, wybrany przez Ciebie cel.

Wiadomości